תרגילי יוגה לפנים-נקודה למחשבה

תוכן עניינים

מאמרים נוספים :

תרגילי יוגה לפנים, טרנד חדש? אם נוצרת שכבת שומן מתחת לסנטר שלך, השם ידוע הוא סנטר כפול. אנשים רבים חשים חוסר ביטחון לגבי המראה בגלל הסנטר הכפול שלהם, במיוחד בזמן שהם מצלמים את עצמם. אם גם אתה מרגיש כך, ישנן דרכים מסוימות שבהן תוכל להפחית את שומן הפנים שלך. סנטרים כפולים נגרמים לרוב על ידי עלייה במשקל. עם זאת, אינך חייב להיות בעודף משקל כדי שיהיה לך סנטר כפול. הוא יכול להיגרם גם על ידי גנטיקה או הזדקנות, מה שהופך את העור מתחת לסנטר רפוי יותר.

יוגה לפנים לסנטר כפול

יוגה פנים כוללת מספר תרגילים הממריצים את השרירים, העור ומערכת הלימפה. היא יכולה לעזור לסנטר שלך להיראות יותר חטוב ומוגדר. עם זאת, הפחתה נקודתית או איבוד שומן רק בפנים עלולות להיות קשות. אתה גם צריך לאכול תזונה בריאה ולבצע פעילות גופנית באופן כללי כדי להוריד שומן בגוף. ובכל זאת, תרגילי פנים יעצימו וירימו שרירים, מה שיעזור לאזור הסנטר וקו הלסת להיראות חטובים יותר. עיסוי פנים גם יפחית כל נפיחות או אצירת נוזלים בפנים. ישנם מספר תרגילים שאפשר לנסות כדי להפחית את הסנטר הכפול שלך.

תרגיל הרמת סנטר

בתרגיל זה, עליך לעמוד יציב ולאחר מכן להטות את ראשך לאחור כך שהסנטר יצביע על התקרה. כעת, משוך את השפתיים כלפי מעלה לצורת נשיקה כך שהעור על הצוואר שלך יתמתח ותהיה מתיחה בקו הלסת. הישאר בתנוחה זו למשך 15 שניות, שחרר ואז חזור שוב.

תרגיל שפתי דגים

כדי לבצע את התרגיל הזה, שאב את הלחיים לתוך הפה והחזק למשך 20 שניות. השפתיים שלך יתכווצו, בדומה לפה של דג. שחרר וחזור על התרגיל. מכיוון שהתרגיל הזה הוא סופר קל, אפשר לכלול אותו בשגרה ולתרגל לאורך כל היום.

תרגיל שטיפת פה

מי ידע ששגרת שטיפת הפה היומית שלך יכולה גם לעזור להפחית את הסנטר הכפול! כל מה שאתה צריך לעשות הוא למלא חצי מהפה שלך באוויר. כעת העבר את האוויר מלחי אחת לאחרת, ממש כמו שימוש במי פה. עשה זאת במשך 20 שניות, שחרר ואז חזור על הפעולה.

טכניקת- משקולת תרגיל יוגה לפנים מומלץ

עוד תרגיל מעולה לקו לסת מוגדר הוא טכניקת המשקולות. כדי לנסות את התרגיל הזה, שמור על גב ישר והרם את הסנטר למעלה, לכיוון השמים. עכשיו פתחו את הפה לרווחה, וסגרו אותו לאט בחזרה. אתה אמור להרגיש את העומס על הלחיים והסנטר הכפול. עשה זאת מספר פעמים, שחרר ואז חזור על הפעולה. ככל שתתרגל יותר, כך תקבל מהר יותר קו לסת מוגדר.

עיסויי צוואר

עיסויים הם גם דרך מצוינת להרפות את הפנים והצוואר, לשחרר מתחים ואצירת נוזלים. להפחתת הסנטר הכפול, מתח את הצוואר כלפי מעלה והנח את פרקי האצבעות מתחת לסנטר. כעת משוך אותם לאט כלפי מטה לכיוון עצם הבריח שלך. חזור על פעולה זו 10-15 פעמים.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן