ירידה במשקל: טעויות נפוצות שאנשים עושים

תוכן עניינים

מאמרים נוספים :

מדוע הפחתת שומן בטני חיונית לירידה במשקל? לבטן תחתונה חטובה יכולים להיות יתרונות שונים. למשל יציבה זקופה, זריזות ומניעת פציעות. גוף בריא וחזק הוא מה שכולם רוצים שיהיה להם בעולם של היום. עם זאת, הורדת הפחמימות מאזור הבטן היא המשימה הקשה ביותר להשגה.תאי השומן באזור הבטן התחתונה ידועים בתור תאי 'בטא שומן'. תאים אלה קשים מאוד לפירוק. חיטוב אזור מסוים בגופך הוא כמעט בלתי אפשרי, לא משנה כמה מאמץ אתה משקיע, התוצאות לא יופיעו רק על חלק גוף מסוים. על ידי שמירה על אורח חיים בריא ואכילה נכונה, תוכל להתקדם במסע הירידה במשקל שלך.

הנה כמה טיפים שיגידו לך איפה אתה טועה כשאתה מנסה להוריד שומן בבטן. וכיצד אתה יכול לתקן זאת.

שינה לא מספקת משפיעה על ירידה במשקל

יכולות להיות מספר סיבות לעובדה שאנו הולכים לישון מאוחר בלילה. בין אם אתם צופים בתוכנית האהובה עליכם. חוגגים בשעת לילה מאוחרת, או פשוט גוללים בפיד האינסטגרם שלכם. אם זה קורה לעתים קרובות, זה עלול לגרום לחוסר איזון הורמונלי עקב חוסר שינה. חוסר איזון הורמונלי עלול לגרום להשפעה שלילית על דפוסי האכילה שלנו. ישנם שני הורמונים בגופנו, גרלין (ההורמון שגורם לנו להרגיש רעב) ולפטין (ההורמון שגורם לנו להרגיש שובע). חוסר איזון בלוח הזמנים של השינה יכול לגרום לעלייה ברמות הגרלין ולירידה ברמות הלפטין. לכן, נסה כמיטב יכולתך לשפר את דפוס השינה שלך, על ידי הגבלת הפעילויות המהנות לסופי השבוע.

משטר אימונים שגוי

התמקדות רק בתרגילי בטן לא תועיל. מכיוון שהבטן שלך מבצעת את הפונקציה של אגירת אנרגיה, התמקד באימונים הדורשים תנועה של כל הגוף. כפיפות בטן וספרינטים על הליכון הם חלק מהאימונים המועילים ביותר. אל תתמקד רק בבניית שרירי הבטן באופן ספציפי. בצע פעילויות שגורמות לך להרגיש שאתה מפעיל את כל הגוף.

צריכה מופרזת של סוכר פוגעת בירידה במשקל

שתיית משקאות ממותקים או תוססים עלולה להפוך לסיבה ענקית למסע הלא מוצלח שלך לירידה במשקל. צמצם את הצריכה הכוללת של מתוקים כמו שוקולדים, עוגות, גלידות וכו'. התמקד באכילת תזונה בריאה. תזונה מאוזנת ומזינה המועשרת בכל אבות המזון החיוניים הדרושים לגדילה והתפתחות נכונה של גופך. לעתים קרובות אנשים צורכים פירות וירקות לירידה במשקל אך הם עשויים להכיל סוכרים טבעיים בתוכם. כדי להימנע ממקרים כאלה, מומלץ לבדוק את תווית המזון.

צריכת פחותה של חלבון

חלבון הוא תוסף נהדר לירידה במשקל מכיוון שהוא עוזר לגוף לשרוף קלוריות ולבנות רקמת שריר רזה. חלבון גם שומר על הגוף מלא למשך תקופה ארוכה. הדבר גורם אוטומטית לצריכה דלת קלוריות. יוגורט יווני, חלב, ביצים, טונה, חזה עוף, טופו וחומוס הם חלק מהמקורות הטובים ביותר לחלבון.

אי שמירה על מעקב התקדמות

מעקב אחר ההתקדמות שלך עוזר לתחושת עידוד, מוטיבציה ומיקוד. אולי לא שמת לב להישגים אליהם הגעת ביעדי הירידה במשקל שלך. הושקו מספר אפליקציות שיכולות לעזור לך לעקוב אחר הפעילות הגופנית היומית שלך. עקוב אחר מספר צעדים ליום וצריכת הקלוריות הקבועה שלך. שעון חכם יכול גם לעזור למדוד זאת. אם האפשרויות הללו אינן זמינות, ניתן להכין יומן הרזיה כדי לספור ההצלחות שלך.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן