אימון אירובי שתוכלו לתרגל כמעט בכל מקום

תוכן עניינים

מאמרים נוספים :

מדוע כדאי לכם לעשות אימון אירובי? אולי אתם רוצים להפסיק את אורח החיים הבלתי פעיל. לרדת במשקל, או לשפר את הבריאות הכללית שלכם. אימון אירובי הוא אופציה מצוינת עם מגוון אימונים ותרגילים שתוכלו לבחור מהם. אימון אירובי קבוע מגביר את לחץ הדם במנוחה ואת קצב הלב. הוא מפחית את העומס והלחץ על הלב.

איגוד הלב האמריקאי ממליץ לבצע לפחות 150 דקות של פעילות גופנית עם קצב לב בעצימות בינונית. או לחילופין 75 דקות של פעילות גופנית בעצימות נמרצת, הפרוסות על פני רוב ימות השבוע.

חדשות טובות נוספות – שיש מספר תרגילי אירובי שתוכלו לעשות בכל זמן ובכל מקום. ללא חדר כושר מלא בציוד. כל מה שאתם צריכים היא התמדה ומסירות לבריאות שלכם.

ריצה כאימון אירובי מומלץ

הריצה הישנה והטובה לעולם לא תצא מהאופנה או היתרונות הבריאותיים. כל מה שתצטרך – זוג נעלי ריצה טובות. אתה יכול לענוד רצועות מעקב כושר כדי לספור ללא מאמץ את הצעדים ואת הדופק שלך. בנוסף, אתה יכול לצאת לריצה ממש מחוץ לבית שלך או ללכת לפארק סמוך.

כדי להפיק את מירב היתרונות של האימון הקלאסי הזה, אתה צריך לדחוף את עצמך מעבר לריצה נינוחה. אתה יכול לבחור בריצות מתוזמנות שבהן אתה מחליף בין ריצה של חמש דקות, ולאחר מכן הליכה של 5 דקות וחזרה. ניסוי בשגרת הריצה שלך ישבור את המונוטוניות ותמנע התעייפות מוקדמת מדי.

יוגה לאימון אירובי מרגיע

יוגה אולי נראית כמו צורה מדיטטיבית יותר של פעילות גופנית אבל יש לה גם יתרונות קרדיווסקולריים רבים. תרגול יוגה יכול לעזור בהורדת רמות גבוהות של לחץ דם, כולסטרול בדם ורמות גלוקוז בדם.

בנוסף, זו דרך נהדרת לשחרר ​​וגם לחטב את הגוף. זו הסיבה שכמה מפורסמים עם גזרה מדהימה עושים יוגה בשגרה היומיומית שלהם. ניתן לתרגל אותה כמעט בכל מקום. כל שצריך זה מזרן יוגה ולבוש המאפשר לך לבצע בנוחות את התנועות.

אגרוף

אגרוף הוא אימון אירובי בעל השפעה גבוהה שיכול לעזור לך לשרוף הרבה קלוריות במהירות. אימון אגרוף נכון יכול לשרוף עד 1000 קלוריות! הוא גם מאוד יעיל בשריפת שומן. בעוד שרוב אימון האגרוף מתרחש בחדר הכושר, אתה יכול לעשות זאת גם בבית או בפארק, על ידי ביצוע תרגילי אגרוף ללא כפפות או זירת אגרוף. אפשר ללמוד תרגילי אגרוף מאפליקציות שונות לאימון אגרוף.

דילוג

אימון נוסף לא מסובך הוא דילוג, האהוב על ילדים כמו גם על מבוגרים. יש משהו ממש כיפי באימון הזה. כשאתה סופר את הדילוגים ומאתגר את עצמך להגדיל אותם מדי יום, זו כדרך מצוינת לשרוף הרבה קלוריות. זהו אימון גוף מלא. כלומר, הוא יפעיל את הידיים, הכתפיים, הרגליים, הגב וגם את שרירי הבטן. כל מה שאתה צריך זה חבל דילוג ותוכל לעשות אימון מהנה בכל מקום.

במדרגות

אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות קרדיו במהלך היום היא לעלות במדרגות ולהגביר את האינטנסיביות שלך אם אתה ממהר. אם יש לך קצת זמן אז הליכה במדרגות יכולה לעבוד כאימון מצוין. כאשר תטפסו במדרגות, תשרפו בסביבות 2-5 קלוריות ואם תטפסו במדרגות במשך 30 דקות, תוכלו לשרוף כ-235 קלוריות.

אופניים או רכיבה על אופני כושר

אם אתה אוהב לרכב על אופניים, אתה יכול להפוך את הפעילות המהנה הזו לאימון אירובי יעיל. אתה יכול לשרוף כ-250 קלוריות על ידי רכיבה על אופניים במשך 30 דקות. מלבד שריפת שומן, זה יחזק את הרגליים, הירכיים, העכוז וישפר את הסיבולת שלך. אתה יכול גם להשקיע באופניי כושר בתוך הבית אם אתה לא אוהב רכיבה בחוץ, לא יודע לרכוב על אופניים או שמזג האוויר בחוץ אינו נוח לרכיבה.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן